Pracovní plošiny Hinowa


Dokumenty ke stažení


Hinowa je jedním z předních výrobců zvedacích plošin v Itálii. S více než třicetiletými zkušenostmi vám můžeme vždy nabídnout nejlepší řešení pro práci ve výškách.
 

Proč si vybrat pracovní plošiny Hinowa?

Naše zvedací  pracovní plošiny jsou navrženy tak, aby usnadňovaly vaši práci v jakékoli situaci. Jednou z hlavních výhod zdvihacích plošin Hinowa je bezpochyby extrémně vysoká úroveň bezpečnosti a stability, jednoduchost a rychlost montáže, jakož i snadnost použití díky jejich kompaktním rozměrům, které operátorům umožňují bezpečně dosáhnout maximálních výšek, a to jak venku, tak i venku. uvnitř.
Využili jsme našeho ducha inovací a podnikání k navrhování technologických řešení, která přinášejí výhody, ale neomezují se na bezpečnost platformy. Revoluční samostabilizační systém, dálkové ovládání s displejem dat a neznačené stopy umožňují ve všech případech bezpečnou práci, aniž by došlo k poškození povrchů budov, ve kterých stroj pracuje. Konečně lithium-iontová baterie nabízí obrovské výhody, pokud jde o energetickou účinnost pro platformy , které nevyžadují elektrické připojení.

Víceúčelové pásové zvedací plošiny

Všechny tyto vlastnosti v kombinaci s pracovní výškou přesahující 13 až 33 metrů znamenají, že se naše pracovní plošiny mohou přizpůsobit různým potřebám různých společností, jako jsou stavební a úklidové firmy, malíři, restaurátoři, pracovníci údržby a zahradníci. Konkrétněji jsou zvláště užitečné pro práci prováděnou na následujících místech:
 
 • stavební  úpravy
 • obchodní domy
 • historické budovy
 • hotely
 • obchody
 • průmyslové haly
 • zábavní parky
 • parky a zahrady
 • vyprošťovací 

Potřebujete více informací o našich pracovních platformách?

Pokud potřebujete více informací o různých modelech našich revolučních pracovních  platforem, kontaktujte nás  a můžete:
 
 1. Získejte podrobné technické informace
 2. Požádejte o přizpůsobenou nabídku
 3. Rezervujte si bezplatnou zkušební verzi


Kontakt

HINOWA.cz - Marek Bureš

+420 605 775 802
info@hinowa.cz


Výhradní obchodní zastoupení pro ČR.

SÍDLO FIRMY A FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Hranice VII-Slavíč 116
753 61 Hranice

STROJEASTAVBY Tvrdoň, s.r.o.
IČ: 25899112
DIČ: CZ25899112

Vyplňte, prosím, všechny kolonky.